A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

(Francja, 98')

Trailer

Opis filmu

Rodzina Verneuil powraca w trzeciej części wielkiego hitu!
„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” na naszym ekranie od 22 lipca. Zapraszamy!

Jedna z najbardziej lubianych francuskich komedii powraca! Po „Za jakie grzechy, dobry Boże?” i „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” uwielbiana przez widzów na całym świecie rodzina Verneuil grzeszy w już trzeciej odsłonie wielkiego przeboju znad Sekwany.

A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
Francja 2022, 98′
reż. Philippe de Chauveron
obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy.
Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

 


BOK Białostocki Ośrodek Kultury