Dyrektor Białostockiego Ośrodka Kultury poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko grafika komputerowego w dziale promocji i mediów Białostockiego Ośrodka Kultury, ul. Legionowa 5, 15-281 Białystok.
Miejsce pracy: Białostocki Ośrodek Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19, 15-062 Białystok

Wymiar etatu: pełny, umowa na zastępstwo

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • projektowanie, przygotowywanie wizualizacji i tworzenie materiałów graficznych do druku, w tym m.in. ulotek, afiszy, plakatów, banerów, katalogów
  • przygotowywanie grafik do stron www i social mediów
  • graficzny skład tekstów
  • weryfikacja plików do druku
  • współpraca i kontakt z drukarniami i agencjami reklamowymi
  • ścisła współpraca z pracownikami innych działów przy realizacji projektów
  • tworzenie prostych animacji
  • wykonywanie, retusz i obróbka zdjęć

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

pozostałe wymagania niezbędne:

  • praktyczna znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • kreatywność i znajomość współczesnych trendów w projektowaniu
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku
  • znajomość zasad typografii
  • zmysł estetyczny
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • terminowość
  • uczciwość
  • dokładność i dbałości o szczegóły wykonywanych projektów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie kierunkowe

Wymagane dokumenty:

  • życiorys
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
  • portfolio

Inne:

  • w przypadku dokumentu potwierdzającego posiadanie stopnia niepełnosprawności prosimy o dołączenie jego kopii do składanej dokumentacji

 Termin składania dokumentów: 29 września 2023

Miejsce składania dokumentów: Białostocki Ośrodek Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19, 15-062 Białystok, pokój 303 z dopiskiem: „oferta pracy – grafik komputerowy”.

Inne informacje:
Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w pokoju nr 303 w siedzibie Białostockiego Ośrodka Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa przy ul. Warszawskiej 19. Oferty niekompletne i dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do BOK-u).
Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu zostaną zakwalifikowani do następnego etapu rekrutacji i powiadomieni o tym telefonicznie. Oferty odrzucone w czasie naboru zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 3 miesięcy po zakończeniu procedury rekrutacyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (85) 67 67 373.