ŻUBROFFKA i Filmowe Podlasie Atakuje! na 21. Przystanku Woodstock

MFFK ŻUBROFFKA i Akcja Filmowe Podlasie Atakuje! wezmą udział w projekcie Akademii Sztuk Przepięknych – pokazach polskiego kina niezależnego “OFFELIADA I PRZYJACIELE” podczas 21. edycji Woodstock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

Będziemy tam razem z festiwalami OFF CINEMA z Poznania i SOLANIN z Nowej Soli, na zaproszenie gnieźnieńskiego festiwalu filmowego OFFELIADA!

Zaprezentujemy filmy nagrodzone na festiwalach (“Matka Ziemia” w reż. Piotra Złotorowicza oraz “Pieśń Pasterza” w reż. Vahrama Mkhitaryana), pojawią się także energetyczne filmy podlaskich twórców prezentowane w ramach akcji Filmowe Podlasie Atakuje! organizowanej od ponad 13 lat przez Białostocki Ośrodek Kultury. Będą to m.in. “Mieszkańcy” w reż. Marcina Gudla; “Franek” w reż. Bartka Tryzny czy “Taki los” w reż. Andrzeja Sidora.

Zapraszamy na pokaz filmów w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych już 29 lipca o godz. 20.00.
W czwartek,
30 lipca o godz. 11.30, w tym samym miejscu spotkamy się podczas panelu dyskusyjnego z twórcami polskiego kina niezależnego.

OFFELIADA rodem z Pierwszej Stolicy Polski i jej Przyjaciele zapraszają!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia

Galeria

ZUBR NA WOODSTOCK offeliada A_FRANEK A_MATKA_ZIEMIA_2 A_MIESZKANCY A_SHUGO_TOKAMARU_1 A_TAKI_LOS_2 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_33 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_34 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_35 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_36 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_38 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_39 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_06 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_07 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_15 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_29 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_01 ZUBROFFKA_FPA_WOODSTOCK_02

BOK Białostocki Ośrodek Kultury