Zapisy na Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w kinie Forum!

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny!

Dział Kinowo- Filmowy Białostockiego Ośrodka Kultury oraz Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty zaprasza nauczycieli do zapisania swoich uczniów do ogólnopolskiego programu  Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

NHEF skierowany jest do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przez cały rok szkolny, od października do kwietnia, odbywają się co miesiąc projekcje kinowe dla uczniów. Każda z projekcji realizowana jest w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Pokazy poprzedzają prelekcje multimedialne wprowadzające uczestników w tematy podejmowane w danym filmie. Poza tym do dyspozycji nauczycieli oddawane są obszerne materiały dydaktyczne (np. przykładowe scenariusze lekcji, propozycje prac plastycznych, analizy psychologiczne) przeznaczone do wykorzystania podczas zajęć szkolnych.

Katalog NHEF: nhef_katalog_2016-WWW

Cały program NHEF jest zgodny z podstawą programową i rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji.
Projekt jest realizowany w ramach Filmoteki Szkolnej.

Zapisy do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2016/2017 prowadzone są tutaj
i będą trwały do 10.10.2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość przygotowania cyklu i pokazów specjalnych.

W dniach 2-3.10.2016 poinformujemy nauczycieli o cyklach, które startują i szczegółach pierwszego październikowego pokazu.

Cennik:
opiekunowie grup: wstęp bezpłatny
uczniowie: karnet za 7 spotkań (od października do kwietnia) 60 zł / bilet na 1 seans 10 zł
Zakup karnetów i biletów – od 3 października w kasie kina Forum (w godz. 14.00-21.00) oraz na godzinę przed pierwszym seansem.

kontakt:
Krzysztof Sienkiewicz
dkf@bok.bialystok.pl
85 746 13 15

Galeria

NHEF2016-profilowe-fb2 NHEF2016-fb-1 plansza NHEF 2016 ekran-5