Nabór filmów na XI MFFK ŻUBROFFKA

Drodzy Filmowcy, Producenci i Szkoły Filmowe!

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA czeka na Wasze filmy! Po jubileuszowej, 10. edycji festiwalu przekraczamy granice i ruszamy w kolejną długą podróż, do udziału w której też Was zapraszamy. Tegoroczna, 11. edycja ŻUBROFFKI odbędzie się 7–11 grudnia 2016 roku w Białymstoku.

Selekcja wyłoni finalistów, biorących udział w konkursach polskich (STUDENCI, NIEZALEŻNI, AMATORZY) i międzynarodowych (OKNO NA WSCHÓD, CAŁY TEN ŚWIAT). Konkursy KIDS, MUSIC VIDEO oraz nowy konkurs na film eksperymentalny i videoart NA SKRAJU mają otwartą formułę dla twórców z Polski i zagranicy.

Przyznamy także nagrody specjalne za najlepszą Animację, Dokument, Fabułę, Zdjęcia i Muzykę. Jeden z filmów otrzyma także Nagrodę Publiczności – nieokiełznanego Dzikiego Żubra!

W programie festiwalu znajdą się także wystawy, koncerty i warsztaty, więc gwarantujemy Wam dobrze spędzony czas w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, o ile nie świata!

Filmy należy przesyłać:
Konkursy zagraniczne: do 9 września 2016
Konkursy polskie: do 1 października 2016

Film można zgłosić poprzez platformę www.filmfestivallife.com/Zubroffka-International-Short-Film-Festival albo formularz zgłoszeniowy na naszej stronie: http://www.zubroffka.pl/zglos-film/

Zapraszamy na Podlasie – do krainy żubra i filmu!

www.zubroffka.pl
www.facebook.com/zubroffka