Warsztaty didżejskie

W ramach 17. edycji festiwalu ?Underground/Independent? zapraszamy na

Warsztaty didżejskie dla dzieci
prowadzenie: DJ FEJM

Interesujesz się graniem i miksowaniem muzyki? Chcesz poznać tajniki wiedzy didżejów oraz spróbować swoich sił za konsoletą? Masz więcej niż 7 lat? To warsztaty dla Ciebie!

19 marca, godz. 11:00–15:00
klub FAMA, ul. Legionowa 5
bilet 10 zł (zapisy: film@bok.bialystok.pl)
dla kogo: dzieci w wieku 7+
uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Do udziału w naszych zajęciach zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem technik didżejskich! Będzie szczypta teorii i dużo więcej praktyki, a w programie m.in.: krótki rys historyczny, czyli skąd wzięli się didżeje, kiedy i po co?; podstawy technik skreczu i podstawy miksowania muzyki; prezentacja sprzętu didżejskiego, w tym sprzętu najnowszej generacji (Serato DJ) oraz praktyczne wykorzystanie nowych umiejętności (skrecz, techniki miksowania).

Dj.Fejm McFly – fascynat gramofonów i winyli, aktywny od 2004 roku. Zagrał mnóstwo imprez i koncertów w całym kraju, wystąpił gościnnie w Chicago i Nowym Jorku. Prowadzi autorską audycję muzyczną HOT87.7FM w białostockim radiu Akadera. Charakteryzuje go dynamiczne turntablistyczne granie i eksperymenty z takimi gatunkami, jak: hip-hop, pop, dancehall, reaggeton, twerk, new school, baltimore, breakbeats, funk, trap, czyli urban club music. Zaczynał w białostockim składzie Enklawa jako DJ i producent, obecnie współpracuje na stałe z takimi artystami i zespołami jak: Cira, Hukos, Fabuła, Lukasyno NON Koneksja, Praktis, Pyskaty, a także ze Studiem Działań Kreatywnych DanceOFFnia.

Więcej:
www.djfejm.pl

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu