Trójząb Komediowy #34

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 34. Trójząb! Już nie tylko kabaretowy. Więcej – w nowszej, rozszerzonej, komediowej odsłonie… Trójząb Komediowy!

10 października 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
BRAK BILETÓW! bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

grupa improwizacyjna ŻBIK

kabaret Czesuaf (Poznań)

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

ŻBIK to jedna ze starszych grup impro w Polsce. Już od 2010 roku na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzą zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Grają też dłuższe formaty, a nawet całe spektakle. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Każdego, kto nie zetknął się jeszcze z nieskrępowaną energią płynącą z występu impro, zapraszamy na nadrobienie zaległości. Warto!

Galeria

PLAKAT

PLAKAT


Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu