Premiera: Małżeńskie porachunki

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

W obsadzie komedii znaleźli się wyśmienici aktorzy: Ulrich Thomsen („Festen”, „Bracia”, „W lepszym świecie”, „Komuna”, serial „Banshee”), Nicholas Bro („Zakochani widzą słonie”, „Dobre serce”, „Nimfomanka”, „Mężczyźni i kurczaki”, serial „Most nad Sundem”), Mia Lyhne („Szef wszystkich szefów”) i Lene Maria Christensen („Bracia”, „Strasznie szczęśliwi”).
Partneruje im jeden z najlepszych polskich aktorów, Marcin Dorociński („Rewers”, „Róża”, „Miłość”, „Jack Strong”, serial Pakt), dla którego to już kolejna duża rola w zagranicznej produkcji!

Pierwszych 12 osób, które kupią bilet na „Małżeńskie porachunki” w kasie kina Forum, otrzyma gratis jeden z filmów na DVD (m.in. „Królestwo”, „Ja, Daniel Blake”, „Snowden”) ufundowanych przez dystrybutora, M2 Films!

Galeria

małżeńskie porachunki

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu