Odkręć się na dźwięk – Kooperacja Flug

Zapraszamy na wieczór pełen dźwięków „Odkręć się na dźwięk”, które stworzy Kooperacja Flug w ramach Tygodnia Dziecka w Białymstoku

14 października godz. 18:00 klub Fama, ul. Legionowa 5

wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona

Odkręć się na dźwięk” – projekt teatralno-muzyczny, z tworzeniem własnych instrumentów, poprzedzony krótką monografią, w której trójka aktorów przeniesie nas w świat, gdzie każdy dźwięk jest składnikiem wielkiej, muzycznej alchemii. Nie boją się oni niekonwencjonalnych połączeń, a nawet dążą do nich tworząc muzyczne wybuchowe mieszanki lub zamykając decybele pod pokrywką słoika.

Projekt skierowany do dzieci (wiek 5+) oraz ich opiekunów.

Kooperacja Flug to niezależna grupa teatralna, założona w czerwcu 2014 roku z inicjatywy studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.
Kooperacja stawia na współpracę między ludźmi, nie posiada więc stałego i zamkniętego zespołu aktorskiego. Jej celem jest poszukiwanie nowych rozwiązań w teatrze dla dzieci, jak i w teatrze dla widzów dorosłych. Flug to nie tylko maszyna, która w przeszłości umożliwiała aktorom latanie nad sceną, to także alegoryczne postrzeganie szeroko pojętego teatru ożywionej formy przez samych założycieli grupy.

Kooperacja ma na swoim koncie dwie premiery: „Łazienkowy plac zabaw” (2014), „Szczątki” (2015) oraz „Czas na piknik!” (2016).

TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

V edycja, 9 – 16 października 2016 r.

Już po raz piaty odbędzie się TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do wzięcia udziału w bogatym programie kulturalnym przygotowanym przez instytucje uczestniczące w projekcie.

Więcej

Galeria

Kooperacja Flug plakat flug_m fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek fot. J. Organek
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  2 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu