Filmowy Dzień Kobiet w kinie Forum

Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet wspólnie z nami! Specjalnie z myślą o Paniach, 8 marca pokażemy przedpremierowo film „Do zakochania jeden krok”. To brytyjska komedia romantyczna z doborową obsadą. W programie także konkursy i dodatkowe atrakcje!

Filmowy Dzień Kobiet: Do zakochania jeden krok

8 marca 2018, godz. 18:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
Bilet: 12 zł / Panie, 14 zł / Panowie – w kasie kina + www.bilety.bok.bialystok.pl

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

W najnowszym filmie Richarda Loncraine’a, laureata nagrody Emmy oraz wielokrotnie wyróżnionego na Berlinale reżysera m.in. popularnej komedii romantycznej Wimbledon, wystąpili nominowana do Oscara Imelda Staunton (Vera Drake, Harry Potter, Dumni i wściekli), nagrodzony w Cannes Timothy Spall (Pan Turner, Harry Potter, Jak zostać królem) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold, Bridget Jones).

Komedia DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK okrzyknięta przez brytyjską prasę najlepszym „feel-good movie” tego roku już 8 marca w Kinie Forum!

Galeria

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu