Edyta Górniak / Grzegorz Hyży

Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski i Białostocki Ośrodek Kultury zapraszają na koncert w ramach Dni Miasta Białegostoku 2018!

Edyta Górniak / Grzegorz Hyży

23 czerwca 2018, godz. 20:00
Rynek Kościuszki
wstęp wolny

Edyta Górniak
Magnetyczna sceniczna osobowość i jedna z najbardziej utytułowanych polskich artystek! Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producentka, reżyserka i aktorka musicalowa. Jej głos uważany jest za jeden z najwspanialszych i najpiękniejszych w historii polskiej muzyki. Posiada niespotykaną wrażliwość sceniczną i wyjątkową zdolność do interpretowania muzyki. Zdobyła ponad 80 nagród. Nagrała siedem albumów (Dotyk; Kiss Me, Feel me; Edyta Górniak; Perła; Invisible; E K G, Zakochaj się na święta w kolędach i My), z których dwa zdobyły międzynarodową popularność.

Jurorka w programach: Jak oni śpiewają (2007-2009) i Hit Hit Hurra! (2017) oraz trenerka w programach: Bitwa na głosy (2012), The Voice of Poland (2013-2015) i The Voice Kids (od 2018).

Grzegorz Hyży
Świetne poczucie rytmu, hipnotyzujący wokal oraz jasno określony pomysł na własną twórczość sprawiają, że Grzegorz Hyży zadebiutował w stylu, jakiego nie powstydziłby się niejeden doświadczony artysta.

Od premiery debiutanckiego albumu Z całych sił (2014), ukazało się pięć singli artysty, które podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami. Na chwilę, Wstaję, Pusty dom, Zagadka i Pod wiatr pozwoliły mu ugruntować pozycję na rynku muzycznym.

W 2017 roku ukazał się drugi album Grzegorza Hyżego Momenty. W jego karierze to moment szczególny, bo otwiera nowy etap w jego karierze, naznaczony większą świadomością stylu i artystyczną ambicją. Miarą sukcesu Momentów jest chociażby singiel Pod wiatr, który osiągnął status Podwójnej Platyny dzięki 22 milionom odtworzeń na YouTube, a także O Pani – najczęściej grana polska piosenka w rozgłośniach radiowych w 2017 roku. Płyta była też nominowana do Fryderyka 2018 w kategorii Najlepsza Płyta Pop.

pełny program Dni Miasta Białegostoku 2018

Galeria

Edyta Górniak (3) Grzegorz Hyży

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  3 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  3 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  3 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  3 lata temu