Karol i Ola Lewandowscy / Busem przez Świat: Alaska i Kanada

Zapraszamy na prezentację w ramach 8. Festiwalu Kultur i Podróży „Ciekawi Świata”:

Karol i Ola Lewandowscy / Busem przez Świat: Alaska i Kanada

25 października 2018, 18:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 10 zł, do kupienia w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

Ola i Karol Lewandowscy, autorzy bloga „Busem przez Świat”, pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z „Into the Wild” i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory.

Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie. Po prezentacji będzie można kupić napisaną przez nich książkę poświęconą tej wyprawie.

Karol i Ola Lewandowscy mają po 29 lat i są podróżującą parą. Podróżują po świecie starym kolorowym busikiem i zawsze starają się robić to jak najtaniej. Prawie nigdy nie podróżują sami – ich bus jest 9-osobowy – więc zabierają ze sobą przyjaciół, czytelników swojego bloga i przypadkowo poznanych ludzi – dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nimi już ponad 100 osób. W 8 lat odwiedzili ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechali ponad 200 tysięcy kilometrów.

Na co dzień prowadzą też wykłady i szkolenia na temat podróży i marketingu internetowego, realizują kampanie marketingowe w egzotycznych sceneriach oraz zajmują się organizacją podróży przygodowych dla firm.

www.busemprzezswiat.pl

ogólne informacje o festiwalu

Galeria

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

fot. Karol i Ola Lewandowscy

Busem przez Świat (1) Busem przez Świat (2) Busem przez Świat (3) Busem przez Świat (4) Busem przez Świat (5) Busem przez Świat (6) Busem przez Świat (7) Busem przez Świat (8) Busem przez Świat (9) Busem przez Świat (10) Busem przez Świat (11) Busem przez Świat (12) Busem przez Świat (13) Busem przez Świat (14) Busem przez Świat (15) Busem przez Świat (16) Busem przez Świat (17) Busem przez Świat (18) Busem przez Świat (19) Busem przez Świat (20) Busem przez Świat (21) Busem przez Świat (22) Busem przez Świat (23) Busem przez Świat (24) Busem przez Świat (25) Busem przez Świat (26) Busem przez Świat (27) Busem przez Świat (28) Busem przez Świat (29) Busem przez Świat (30) Busem przez Świat (31) Busem przez Świat (32) Busem przez Świat (33) Busem przez Świat (34) Busem przez Świat (35) Busem przez Świat (36) Busem przez Świat (37) Busem przez Świat (38) Busem przez Świat (39) Busem przez Świat (40) Busem przez Świat (41) Busem przez Świat (42) Busem przez Świat (43) Busem przez Świat (44) Busem przez Świat (45) Busem przez Świat (46) Busem przez Świat (47) Busem przez Świat (48) Busem przez Świat (49) Busem przez Świat (50) Busem przez Świat (51)
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  3 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu