Ziemia. Niezwykły dzień z życia Planety

(UK, Chiny, 95')

Trailer

Opis filmu

Ta historia dzieje się każdego dnia, niezauważalnie. Teraz możecie zobaczyć ją z bliska, na wielkim ekranie. Zwierzęta, rośliny, wody, przestworza, nieprawdopodobne zjawiska i tajemnice. Oto natura, jakiej nie znacie!

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na specjalny pokaz filmu o niezwykłych walorach edukacyjnych

ZIEMIA. NIEZWYKŁY DZIEŃ Z ŻYCIA PLANETY

21 marca 2018, godz. 09.00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
Bilet: 12 zł – w kasie kina Forum + www.bilety.bok.bialystok.pl

Odwiedźcie niezwykłych przyjaciół. Odkryjcie radość, piękno i przygody podczas jednego wspaniałego dnia na Ziemi. Otwórzcie oczy i przyjrzyjcie się z bliska cudom!

Nowy film z popularnego cyklu BBC. „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” odsłania przed nami niezwykłe, cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. To zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza – pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia.

Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjcie niezwykłe stworzenia, niepokazywane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczycie je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobaczcie świat, który sprawi, że połączycie się z naturą, mogąc niemal jej dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych. Przepięknie sfilmowany świat przyrody uzmysławia nam wyjątkowo wyraziste przesłanie, by chronić ten jeden z największych i najwspanialszych cudów.

Film dostępny zarówno w polskiej wersji językowej, jak i z polskimi napisami (narratorem jest Robert Redford).