Pokaz przedpremierowy: Kedi – sekretne życie kotów

(Turcja, USA, 80')

Trailer

Opis filmu

KEDI – sekretne życie kotów 17 lipca na kolejnym specjalnym przedpremierowym pokazie w naszym kinie! Fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który odkrywa przed nami fascynujący świat widziany z kociej perspektywy!

Kino Forum | 17 lipca | godz. 18:30 | bilet 14 zł

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe kocie indywidualności, które będą naszymi przewodnikami po filmowym Stambule!
Kolejne pokazy filmu 28 – 30 lipca!