Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej: Tully

(USA, 96')

Trailer

Opis filmu

Zapraszamy Państwa – pedagogów, nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych – na pokaz promocyjny programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2018/2019. 30 maja o godz. 15:30 zapraszamy do Kina Forumna projekcję komedii Tully w reżyserii Jasona Reitmana (Juno, W chmurach) z Charlize Theron w roli głównej.
Przed seansem odbędzie się poczęstunek oraz prelekcja na temat filmu połączona z prezentacją programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uwaga! wstęp tylko na zapisy – prosimy o potwierdzenie przybycia najpóźniej na dzień przed danym pokazem poprzez wysłanie e-maila z tytułem filmu na adres dkf@bok.bialystok.pl.
W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska, przedmiotu nauczania, nazwy szkoły. Rezerwację miejsca potwierdzimy w mailu zwrotnym.

„TULLY” reż. Jason Reitman

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

BYCIE MAMĄ TO NIEZŁA KOMEDIA! LAUREATKA OSCARA CHARLIZE THERON W FILMIE DLA WSZYSTKICH KOBIET, MATEK I SUPERBOHATEREK!!!