DKF „Wysokich Obcasów”: The Square

(Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, 142')

Trailer

Opis filmu

Gutek Film oraz magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają na specjalne, przedpremierowe pokazy nagrodzonego Złotą Palmą festiwalu w Cannes filmu Rubena Östlunda „The Square”

13 września kino Forum | godz. 19:30 | bilet 14 zł

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z nr Wysokich Obcasów z dnia 9 września nr 36 (948) , będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 12 zł.
Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozdane DVD z repertuaru Gutek Film.

The Square to czarna komedia nagrodzona Złotą Palmą festiwalu w Cannes. Film Rubena Östlunda (Turysta), z Elisabeth Moss (seriale Opowieść podręcznej i Tajemnice Laketop), Dominikiem Westem (Dumni i wściekli) i Claesem Bangiem w rolach głównych, wywołał zachwyty i dziki śmiech podczas pokazu w Cannes. Śmiali się widzowie i śmiało się jury, w którym o nagrodach decydowali Pedro Almodóvar, Maren Ade, Paolo Sorrentino i Park Chan-wook. Östlund serią komicznych sytuacji sportretował współczesny świat, doprowadzając do czołowego zderzenia politycznej poprawności z tym, co w każdym z nas dzikie i zwierzęce. Oferując nieoczekiwany bonus w postaci jednej z najśmieszniejszych erotycznych scen roku – a może nawet wszech czasów – szwedzki reżyser stworzył jeden z najzabawniejszych filmów pokazanych i wyróżnionych główną nagrodą najważniejszego festiwalu filmowego na świecie.