ŻUBROFFKA poszukuje wolontariuszy!

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy organizacji XII edycji Festiwalu ŻUBROFFKA!
Wolontariat podczas naszego Festiwalu to szansa na prawdziwą przygodę, zdobycie cennego doświadczenia oraz poznanie nietuzinkowych ludzi z Polski i świata. Zadań i obowiązków mamy wiele, a ich zakres jest wyjątkowo szeroki – każdy znajdzie coś do działania, dlatego uwierzcie w siebie i aplikujcie! Staniecie się częścią zespołu organizacyjnego najważniejszego wydarzenia filmowego w naszym regionie, od Was między innymi będzie zależało, jak pobyt w Białymstoku będą wspominać nasi goście. Przeżyjcie z nami niesamowity czas, poznajcie festiwal od środka i czerpcie z tego przyjemność!

Szczególnie zależy nam na osobach komunikatywnych, obowiązkowych, z dużą ilością wolnego czasu, otwartych na nowe wyzwania i naukę.

Aby zostać wolontariuszem Festiwalu ŻUBROFFKA, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, umieszczony na naszych stronach www.zubroffka.pl i www.bok.bialystok.pl i przesłać go na adres: wolontariat@zubroffka.pl

Formularz Żubroffka 2017

Okres naboru do wolontariatu: 01-10 listopada 2017
Okres wolontariatu: 4–11 grudnia 2017

Wolontariuszem może zostać:
– osoba pełnoletnia
– osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat i która przedłoży pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów.

Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 16 listopada 2017.
Szczegółowe pytania: wolontariat@zubroffka.pl