Dobre kino dla dzieci w Forum

Cenicie dobre kino i szukacie mądrych filmów dla swoich dzieci? Lubicie rodzinne wypady do kina, bez przysłowiowego popcornu? Zapraszamy do kina Forum!

LUTY

Alpejska przygoda
Opowieść o sile miłości i przyjaźni, rozgrywająca się w scenerii Alp Szwajcarskich. Ursli mieszka z rodziną w alpejskiej wiosce. Latem wypasają owce i produkują słynne, szwajcarskie sery. Nadchodzi zima i dochodzi do wypadku: wóz z wyprodukowanym serem spada w przepaść. Rodzina zostaje bez środków do życia. Ursli i jego przyjaciółka Seraina postanawiają pomóc rodzinie…
Film w polskiej wersji językowej.

w repertuarze od 17 lutego
bilet: 14 zł

więcej

Wielka wyprawa Molly
Pełna fantazji opowieść o niesamowitej podróży przez góry, kaniony i morza. Molly Monster wraz z przyjaciółką Edison wyrusza na wyprawę po prezent dla swojego wyczekiwanego rodzeństwa. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy Molly i jej koleżanka dotrą na miejsce? Jakie przygody spotkają je po drodze?

tylko jeden pokaz!
26 lutego, godz. 12.00
bilet: 12 zł

więcej

MARZEC

Nazywam się Cukinia
Film obsypany nagrodami na wielu festiwalach! Po śmierci swojej mamy, dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią trafia do domu dziecka. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i – gdy zajdzie taka potrzeba – będzie mógł liczyć na ich wsparcie.

tylko jeden pokaz!
5 marca, godz. 12.00
bilet: 12 zł

więcej

Sonia
Podróż w świat fantazji, niesamowitości i strachów. Pamiętacie pierwszy raz, gdy nocowaliście u przyjaciół? Świat nagle stał się zupełnie inny i nic nie było takie, jak wcześniej: zapachy, pościel, jedzenie, meble, rozmowy. Może to było pierwsze zetknięcie z Prawdziwą Odmiennością? „Sonia” to opowieść o takim właśnie spotkaniu. O tym, jak może ono wywrócić nasze życie do góry nogami, jednocześnie będąc ekscytującym.

w repertuarze od 24 marca
bilet: 14 zł

więcej

Galeria

sonia_plakat Cukinia Molly KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl